Kuruluş Osman Analiz

Ana Sayfa / Kuruluş Osman Analiz

Kuruluş Osman Analiz

admin     16-12-20     Genel     Kuruluş Osman Analiz     276 Defa Okundu

Bizi nasıl sattıysa Osman’ı da satacaktır

sözleri Kuruluş Osman dizisinde Yavlak Hasan’ın hainliklerinin ortaya çıktığını gösterir gibi. atv’nin reyting rekortmeni dizisi bozdağ yapimin yaptiği Kuruluş Osman’da fırtına öncesi sessizlik vardır Kayı Obası‘nın üstüne çığ gibi çöküyor. Kuruluş Osman‘ın 38. bölüm fragmalarındada gösterdiği gibi Savcı Bey, Yarın gardaş kanı dökmeye hazır olun diyor! ve benzer ifadelerini kullanıyor, obada hesaplar görülüyormuş gibi. Son bölümde, ise Gey Hatu oğlunun katili hakkında gerçekleri bilgileri öğrenmeye çalışırken, onu da kullanmak isteyenler çoktan hedeflerini belirlemiştir. Dizinin hayranları fanları 38. bölüm fragmanını sabırsızlıkla bekliyorlar…

Ve Bizler TRSohbeti.Net ailesi olaak bu konuyu sizlerle tartışmak için Kuruluş Osman Sohbet Odasını aktif etmiş bulunmaktayız..

Müthiş aksiyonm dalo mücadelelere sahne olan ve izleyicileri her hafta tvye ekranları başına kilitleyen Kuruluş Osman’da yep yeni ve harika gelişmeler yaşanıyor. Kayı Obası’nda yaşanan beylik savaşında gelişmeler sonrasında iki gardaş karşı karşıya geliyorlar. Savcı Bey ise kardeşi Osmana karşı savaş hazırlıkları yaparken, Gazi Bamsı Bey ise olanların önüne geçmeye çalışıyor ve ateşe dounu atıyor. Hain Yavlak Hasan ise Gey Hatu yu kandırıp kullanarak Osman ı aradan çıkarmak için bir hamlesini daha yapıyor. Kuruluş Osman 38. aksiyon dolu yeni bölüm fragmanında ise Savcı Bey, Yarın gardaş kanı dökmeye hazır olun! demesi, dikkatlerden kaçmıyor, obada hesaplar görülecek gibi gözüküyor. Gey Hatu belasının Osman Beyi esir almasının ardından yaşanacak yeni gelişmeler merek konusu olmuştur.. Nefesleri kesecek yep yeni bölümün ardından kuruluş osman 2. fragman seyirciler tarafından bekleniyor.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


WwW.TRSohbeti.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

Chat - Sohbet odaları - Sohbet - TRSohbet - mobil sohbet -
  • © 2020, Tüm Hakları Saklıdır Web Tasarım TRSohbeti.NET - AlwiN -