izmit sohbet

Ana Sayfa / izmit sohbet

izmit sohbet

admin     02-06-20     Genel     izmit sohbet     357 Defa Okundu

İZMİT SOHBET

izmit sohbet chat odasi günümüzün en çok kullanılan vetercih edilen sohbet sitesidir 2020 yeni yüzüyle kullanıcıları için yerini almış durumdadır. Değerli arkadaşlarımız uzun senelerdir bir cok IRC Mirc sohbet platformlarında gezindiğimde gördüklerimin hep dürüst bir trsohbet sitesi olduğunu farkına varmaktayım buna istinaden bizlerde sizlere daha kaliteli daha dogru ve daha. güvenilir gelebilecek bir mobil sohbet sitesi kurmayı ve bu siteyi dahada geliştirmeye karar verdim sohbet sunucumuz içerisinde sizlerden herhangi gibi ücret talep edilmemeltedir herhangi bir yaptırım da uygulanamaz. diğer siradan siteler gibi üyelik gerekmez yada kaynaşmaya sohbet etmeye aop@ sop& gibi yetkilere kesinliklebir ücret söz konusu bile olamaz.harika sohbet edebilecek bir mekandir TRSohbet seveceğin iz bir mekan olmak adına siz değerli kullanıclar için kurulan zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaginiz kadar eğlenceli bir platformdur.

Arkaaşlarınızla sohbet edip kaynaşmanız için Bir yer olmak adına kurulan sohbet sunucusudur. radyo odaası olarak KRALFM gibi çok kıymetli bir wep winamp radyo suna sahip olan Sunucumuz günün 7/24 saati 3 veyada 4 saat aralıklarla değişen tamamen profosyonel kaliteli DJ radyocu arkadaşlarımızı kesintisiz keyfle dinleyebilirsiniz. ve radyo odalarında !istek yaarak isteklerde de bulunup arkadaşlarınıza armağan ede bilirsiniz. Geleceğe düşünerek yatırım amaçlı olarak kurulan kurumsallaşmayı hedef bilen TRSOHBETİ sohbet sitesidir. Türkiye de hatta bir adım ileir gidiyorum dünya üzerinde bir çok wep platformlarını bünyesinde barindiracagindan bizler eminiz bu kelimeleri şu anlamda söylmek istiyoruz yakında başlatacağımız. Bir projede sohbet platformlarının linklerini kendi wep sitelerimizde barındırma yi hedefliyoruz. Tabiki Bu bir TRSOHBETİ.NET projesidir. Ve alt yapısı çalışmaları için ilk adımlar atılmıştır. Başta TRSsohbeti sohbetyolu olmak üzere birlikte düşünüp tasarladigimiz bir mekan olup bu domain adını da butun kaliteli siteler gibi düşünüyoruz ama domain aslında gerçek değildi. Daha elimizde olupta sanal sohbet piyasasına surmedigimiz bir alan ismidir.

İzmit Sohbet sunucumuzda kocaeli başta olmak üzere aksasapağı,darıca,istasyon,beylikbağı,arapçeşme,dilovası,tutunciflik,hendek,derince gibi bir sürü ilçenin den bizimle .sitemize giriş sağlayan kulanıcıları oranları oldukça çok fazla olduğunu düşünürek sizler için reklaml ve yatırımlarımız bu bölgelere yönelik olacaktır yazımızı okudunuz için teşekkür ediyoruz..

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


WwW.TRSohbeti.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

Chat - Sohbet odaları - Sohbet - TRSohbet - mobil sohbet -
  • © 2020, Tüm Hakları Saklıdır Web Tasarım TRSohbeti.NET - AlwiN -